Nasi przewodnicy

Magda

Magda

Na co dzień specjalistka w zakresie rozliczania świadczeń, która po spędzeniu kilku godzin przed komputerem nie wyobraża sobie nie wykorzystać reszty dnia aktywnie na powietrzu.

Z wykształcenia pedagog, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej ze szczególnym zamiłowaniem do języka niemieckiego. W soboty prowadzi kreatywną szkółkę języka niemieckiego dla dzieci, zarażając najmłodszych swoją pasją i pozytywną energią.

Pasjonatka słonecznych i górskich podróży, które są dla niej ogromną radością, tak samo jak możliwość odkrywania nowych miejsc i poznawania innych kultur. Kocha zwiedzać świat oraz uwielbia pomagać innym jako wolontariusz, co w połączeniu sprawiło, że udało jej się zawędrować aż na rosyjską Syberię. Dzięki jej pogodzie ducha i aktywności została finalistką plebiscytu Polskiego Radia - Nieprzeciętni 2017

Ulubionymi środkami transportu są dla niej rower i rolki, dlatego też chętni wykorzystuje fakt, że mieszka 500 metrów od morza, wzdłuż którego malowniczymi ścieżkami może codziennie dojeżdżać do swojego biura.

Jako rodowita gdańszczanka zna w tym mieście każdy zakamarek warty uwagi. Chętnie podzieli się z Wami swoją wiedzą i zauroczy niejednego amatora turystyki, który po wyciecze z Magdą zakocha się w Gdańsku po uszy!


Zbyszek

Zbyszek

Pasjonat podróży po świecie i poznawania nowych ludzi. Jako pilot, przewodnik i turysta odwiedził większość europejskich państw, dzięki czemu dziś już wie, że najlepiej czuje się właśnie w Gdańsku.

Miłośnik historii, specjalista od trójmiejskich zabytków i szlaków turystycznych, które zna jak własną kieszeń. Można go spotkać na ulicach Gdańska prowadzącego turystów w urokliwe miejsca, które sam pokochał.

Aktywny sportowiec – amator maratonów i triatlonów. W pracy chętnie używa roweru miejskiego, żeby w turystycznym leniwym tempie dać się zrelaksować mięśniom po treningu. Zimą nie zapada w sen zimowy, ale szkoli młodzież w narciarstwie zjazdowym.


Magda

Magda

Z zawodu psycholog, z pasji wolontariusz. Lubi działać i tworzyć, nie usiedzi długo w jednym miejscu.

Rower to według niej najlepszy sposób na:

  • relaks,
  • utrzymanie kondycji,
  • przyjemny dojazd do pracy!

Interesuje się fotografią i historią lokalnej społeczności.Od początku studiów przemierza Gdańsk na rowerze wzdłuż i wszerz, poznając wszystkie zakątki tego pięknego miasta.